LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
Klaipėdos universitetas atvers Universiteto alėją miestui

Prasidėjus naujiems akademiniams metams, rugsėjo 3 dieną, Klaipėdos universitetas atidarys Universiteto alėją. Iki šiol ši gatvė, kuri ribojasi su Herkaus Manto gatve ir Šiaurės prospektu, buvo uždaryta iš Herkaus Manto gatvės pusės dėl Universiteto miestelyje vykusių statybos darbų. Kadangi Jūros tyrimų instituto ir KU bendrabučio statybų darbai yra pasibaigę, universitetas šią alėją atidarys miestui.

„Universitetas yra atviras ne tik studentams, dėstytojams, bet ir miestui, jo bendruomenei. Todėl Mokslo ir žinių diena yra puiki proga atverti Universiteto alėją ir pakviesti miestelėnus į Universiteto miestelį“, – sako laikinai Klaipėdos universiteto rektoriaus pareigas einantis prof. dr. Artūras Razbadauskas.

Nuo rugsėjo 3 dienos bus galimas eismas abiem kryptimis Universiteto alėja iš Herkaus Manto ir Šiaurės prospekto. Kaip ir anksčiau, šioje gatvėje negalimas transporto priemonių sustojimas bei stovėjimas.

Prof. dr. A. Razbadauskas kviestų Universiteto alėja važinėti dviračiais, elektromobiliais ir kitu ekologišku transportu. „Klaipėda yra sveikas miestas, todėl skatiname miestelėnus nepamiršti „sveiko“ transporto ne tik gamtai, bet ir pačių sveikatai“, – sako KU rektorius prof. dr. A. Razbadauskas.