LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
Klaipėda – jaunimo uostas. STUDIJŲ REGATA’17

Klaipėda – jaunimo uostas. STUDIJŲ REGATA’17

Klaipėdos miesto savivaldybė drauge su aukštosiomis ir profesinėmis Klaipėdos mokyklomis jau antrus metus susivienys bendram renginiui „Klaipėda – jaunimo uostas. STUDIJŲ REGATA’17“, kurio tikslas – pakviesti Vakarų Lietuvos moksleivius mokytis, studijuoti, siekti karjeros ir kurti savo gyvenimą vieninteliame Lietuvos uostamiestyje – Klaipėdoje. Renginio globėjas – miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Renginys vyks 2017 m. kovo 3 dieną Kultūros fabrike. Įsimintiną renginio atidarymą garantuos Klaipėdos universiteto Menų akademijos vaidybos studijų programos II kurso studentai, vadovaujami profesoriaus Valentino Masalskio. Pradžia – 10 val. Renginys nemokamas.

Nuo 10 iki 17 val. skirtingose erdvėse bus pristatomos įvairios veiklos. Mugės metu moksleivių lauks savo stendus įkūrusios 6 aukštosios ir 6 profesinės mokyklos. Būsimieji studentai tiesiogiai bendraudami su aukštųjų ir profesinių mokyklų atstovais, galės gauti aktualią informaciją apie studijas ir priėmimą. Kultūros fabriko erdvėse vyks įvairios dirbtuvės ir užsiėmimai. Tarnybinių kinologų šunų pasirodymai, bus vedamos makiažo pamokos, vyks žurnalistikos dirbtuvės. Mokytojams seminarą ves žurnalo „Reitingai“ vyr. redaktorius Gintaras Sarafinas.

Su moksleiviais savo sėkmės istorijomis dalinsis žymūs Klaipėdoje gyvenantys ir kuriantys žmonės: makiažo meistrė Olesia Žuravliova, stilistė Olga Filatova-Kontrimienė. Didžiųjų uosto įmonių atstovai papasakos, kaip jiems pavyko pasiekti karjeros aukštumų, jūrų laivavedybos studentas pasakos, kaip jam gimė idėja iš jūrinių virvių ir mazgų kurti papuošalus, savo patirtimi dalinsis IT sektoriaus atstovai ir daugelis kitų savo srities profesionalų. Renginio metu karjeros pasirinkimo klausimais moksleivius konsultuos psichologai. Taip pat moksleivius konsultuos kalba.lt komanda, bus galimybė pildyti interesų testus.

Klaipėdoje gausu nenuilstančių kūrybingų žmonių, kurie nuolat kuria jaunatviško miesto viziją, todėl šiemet visi renginio dalyviai galės iš arčiau susipažinti su jaunimo organizacijų veiklomis. Savo kūrybiškumą moksleiviai galės atskleisti įvairiuose praktiniuose užsiėmimuose ir seminaruose.

Naujienų ieškokite „Facebook“ paskyroje.
„Klaipėda – jaunimo uostas. STUDIJŲ REGATA’17“ – jauno žmogaus sėkminga pradžia. Lauksime tavęs!