LT   |   EN      Mano KU   |   
Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetui atiteko 5000 Eur parama
02-11-2016

Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetui atiteko 5000 Eur parama

Antrus metus iš eilės „Fortum“ organizuota kampanija „Fortum energijos donoras“ (FED) pasiekė finišo tiesiąją. Paaiškėjo Klaipėdos universiteto fakultetas, kuriam bus įteikta 5 000 eurų parama.

Tris mėnesius FED dalyviai vaikščiojo, bėgiojo ir mynė dviračius palaikydami savo mėgstamą fakultetą. Per visą kampanijos laikotarpį sukaupta daugiau nei 1,7 milijono vatvalandžių energijos ir įveikta apie 31 tūkstantis kilometrų – daugiau nei prireiktų nukeliauti iki Australijos sostinės Sidnėjaus ir grįžti atgal. Visa tai padaryta sportuojant ir siekiant bendro tikslo – paremti vieną iš KU fakultetų!

Visi, norintieji dalyvauti kampanijoje, galėjo iš „App Store“, „Windows Phone Store“ arba „Play Store“ parduotuvių į savo išmaniuosius telefonus atsisiųsti nemokamą FED programėlę ir pasirinkti, kuriam iš trijų Klaipėdos universiteto fakultetų – Humanitarinių ir ugdymo mokslų, Jūros technologijų ir gamtos mokslų ar Sveikatos mokslų – skirs sportuojant sukauptą energiją (vatvalandėmis).

Kampanijoje dalyvavo ne tik minėtųjų fakultetų studentai, bet visi norintieji prisidėti prie šios paramos iniciatyvos ir puoselėti sveiką gyvenimo būdą. Programėlė sėkmingai skaičiavo dalyvių nueitus, nubėgtus ar numintus kilometrus ir konvertavo juos į energiją. Buvo skaičiuojama tiek asmeninė dalyvių, tiek fakultetui skirta energija.

„Džiaugiuosi, kad sveiką gyvenimo būdą skatinantis projektas „Fortum energijos donoras“ vyko jau antrus metus. Šiuo metu vis labiau populiarėja įvairiausios sveikos gyvensenos puoselėjimo formos, o tai rodo, kad žmonėms reikia būtent tokių projektų, – džiaugėsi kampanijos organizatorė Sandra Nagdasova. – Šiais metais projektas vyko Klaipėdos mieste, o dėl pagrindinio prizo rungėsi trys Klaipėdos universiteto fakultetai. Kova buvo išties arši, tad noriu padėkoti visiems dalyviams už aktyvų įsitraukimą į šį projektą.“

„Fortum energijos donoras“ projekte nugalėjo Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas, kurio dalyviai įveikė daugiau nei 17,4 tūkstančius kilometrų ir sugeneravo apie 1 milijoną vatvalandžių energijos. Nuo jų atsilikusio Sveikatos mokslų fakulteto dalyviai įveikė apie 12,2 tūkstančius kilometrų ir sukaupė beveik 680 tūkstančių vatvalandžių energijos. Tretieji liko Humnitarinių ir ugdymo mokslų fakulteto dalyviai, kurie nukeliavo apie 1 tūkstantį kilometrų ir sugeneravo apie 46,8 tūkstančius vatvalandžių energijos.

Laimėjusiam fakultetui atiteko „Fortum“ įsteigta 5 000 eurų parama, skirta įgyvendinti norimą socialinę iniciatyvą.


„Fortum“

„Fortum“ tikslas – būti švarios energijos lydere.  Atsižvelgdami į klientų poreikius „Fortum“ gamina, tiekia, parduoda elektrą, šilumą ir šaltį, teikia ekspertines paslaugas. 64% įmonės pagamintos energijos yra be CO2. „Fortum“ veiklą vykdo Šiaurės ir Baltijos šalyse, Rusijoje, Lenkijoje ir Indijoje.  2015 m. bendrovės „Fortum“ pardavimai siekė 3,5 mlrd. eurų. „Fortum“ korporacijoje dirba apie 8000 žmonių. Kompanijos akcijos kotiruojamos NASDAQ OMX Helsinki vertybinių popierių biržoje.

Daugiau informacijos – www.fortum.lt