LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
Iššūkis IT studentams!

IŠŠŪKIS IT STUDENTAMS!

Tarptautinė akademinių tinklų asociacija GÉANT skelbia konkursą ir ieško ateities talentų, kuriuos nori įkvėpti tolesnei mokslo kelionei. GÉANT kviečia dalyvauti „Studentų žaibiškų pristatymų iššūkyje“.

LITNET, kaip GÉANT partneris, gali nominuoti studentus iš Lietuvos, besidominčius informacinėmis technologijomis, turinčius medžiagos žaibiškam pristatymui (angl. lightning talk) „TNC 2017“ konferencijoje, kuri vyks 2017 m. gegužės 29 – birželio 2 dienomis Lince, Austrijoje.

LITNET ir kitų ES šalių akademinių tinklų atrinktiems studentams GÉANT komanda praves mokymus, kad padėtų pasiruošti šiam iššūkiui. Iš vieno akademinio tinklo gali būti nominuoti ne daugiau kaip 4 studentai. Nominantų parengti pristatymai turės įveikti įprastą konferencijos žaibiškų pristatymų atranką. Atrinkti pristatymai bus įtraukti į „TNC 2017“ konferencijos programą, studentai gaus dovanų bilietą į šią konferenciją, bus apmokėtos kelionės ir apgyvendinimo išlaidos.

Norinčiuosius dalyvauti šiame iššūkyje ir turinčius inovatyvių IT idėjų studentus kviečiame teirautis el. pašto adresu tnc2017-challenge@litnet.lt. Laiškų lauksime iki 2017 m. vasario 22 d. Su atrinktais kandidatais susisieksime individualiai. Bendrauti tik anglų kalba.