LT   |   EN      Mano KU   |   
Išleista pirmoji Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto laida
27-06-2016

Ši vasara Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetui (JTGMF) ypatinga – studijas baigė pirmoji naujojo fakulteto laida. 2015 m. liepos 1 d. susijungus Jūrų technikos bei Gamtos ir matematikos mokslų fakultetams įkurtas naujas Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas, kuris šiemet išleidžia 270 bakalauro, magistrantūros ir vientisųjų studijų absolventų.

Fakulteto bendruomenė didžiuojasi naujam gyvenimo etapui parengusi universitetinį išsilavinimą įgijusius būsimus aukštos kvalifikacijos ir plačios erudicijos inžinerijos bei technologijos, biologijos, gyvybės, gamtinės geografijos, informatikos, informacinių sistemų ir geoinformatikos, statistikos specialistus.

Birželio 23 d., iškilmingos šventės metu, diplomai įteikti 256 absolventams, iš kurių net 10-iai – diplomai su pagyrimu. Prie gausybės sveikinimų prisidėjo, geros kloties tiek gyvenime, tiek ir karjeroje linkėjo garbingi Klaipėdos universiteto atstovai, švietimo ir mokslo viceministrė Natalja Istomina, Lietuvos jūrų muziejaus direktorė Olga Žalienė.

JTGMF bendruomenė, džiaugdamasi kartu su absolventais ir jų artimaisiais, tikisi, kad vieną dieną nuveikti darbai, įgyvendintos idėjos, pasiektos svajonės primins fakultetą, universitetą, dėstytojus ir draugus, taigi skatina absolventus palaikyti nuolatinį ryšį ir prisijungti prie absolventų duomenų bazės. JTGMF „Alumni“ klubas jau šiandien kviečia burtis, draugauti, bendrauti ir bendradarbiauti visus absolventus, dalintis patirtimi, vertybėmis, gyvenimo atradimais bei patarimais.