LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
„Iškeisk pamoką į paskaitą“ ir vėl Klaipėdos universitete

„Iškeisk pamoką į paskaitą“ ir vėl Klaipėdos universitete

Lapkričio 14–20 dienomis Klaipėdos universitete jau septintą kartą organizuojamas projektas moksleiviams Iškeisk pamoką į paskaitą! Jau antrą kartą projektas vyks mokslo ir meno festivalio Klaipėdoje „Restart“ metu. Trumpam tapti Klaipėdos universiteto studentu ir sužinoti daugiau apie dominančias studijų programas galės visi norintys vyresniųjų klasių mokiniai.

Šiemet mokiniai galės rinktis iš skirtingų 74 paskaitų, kurias skaitys žymūs Klaipėdos universiteto profesoriai, docentai ir kiti savo sričių profesionalai. Paskaitų temos vyrauja nuo laivų projektavimo, suskystintų gamtinių dujų pagrindų, robotų kūrimo iki scenos judesio, anglų poezijos, delfinų terapijos, kino medijos, masažo, eterio žurnalistikos ar turizmo žemėlapių kūrimo. Visą savaitę Universitete moksleiviai galės kartu su studentais dalyvauti interaktyviose paskaitose, seminaruose ir laboratoriniuose užsiėmimuose. Daugiausia paskaitų šiemet pasiūlė Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas.

Trečią kartą šio projekto metu Klaipėdos universiteto dėstytojai siūlo apie 30 skirtingų mokslo krypčių paskaitų skaityti pačiose Klaipėdos miesto ir rajono mokyklose. Taigi šiemet moksleiviai turės galimybę ne tik iškeisti pamoką į paskaitą, bet kartu ir mokytoją į dėstytoją.

Kviečiame mokyklas būti aktyviomis, paįvairinti matematikos, biologijos, braižybos, informacinių technologijų, šokio, kino, istorijos, fizikos ir chemijos pamokas bei mokinius aktyviai domėtis savo ateities studijomis.