LT   |   EN      Mano KU   |   
„Iškeisk pamoką į paskaitą“ į Klaipėdos universitetą vėl sukvies šimtus moksleivių
18-03-2016

Balandžio 4–8 dienomis Klaipėdos universitete jau šeštą kartą organizuojamas renginys moksleiviams Iškeisk pamoką į paskaitą! Trumpam tapti Klaipėdos universiteto studentu ir daugiau sužinoti apie dominančias studijų programas galės visi norintys vyresniųjų klasių moksleiviai!

Daugiau nei 40 skirtingų mokslo krypčių paskaitų skaitys žymūs Klaipėdos universiteto profesoriai, docentai, kiti savo sričių profesionalai. Paskaitų temos – nuo laivo sandaros, robotų kūrimo iki scenos kalbos, streso valdymo ar nusikalstamumo geografijos Klaipėdos mieste. Visą savaitę Universitete moksleiviai kartu su studentais galės dalyvauti interaktyviose paskaitose, seminaruose ir laboratoriniuose užsiėmimuose. Daugiausia paskaitų šiemet pasiūlė Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas.

Antrą kartą vykdant šį projektą Klaipėdos universiteto dėstytojai siūlo paskaitas skaityti pačiose Klaipėdos miesto ir rajono mokyklose. Taigi šiemet moksleiviai turės galimybę ne tik iškeisti pamoką į paskaitą, bet ir mokytoją – į dėstytoją.

Kviečiame mokyklas būti aktyviomis, paįvairinti matematikos, biologijos, braižybos, informacinių technologijų, fizikos ir chemijos pamokas, o mokinius – aktyviai domėtis savo ateities studijomis!

REGISTRACIJA Į PASKAITAS UNIVERSITETE

PASKAITOS TAVO MOKYKLOJE