LT   |   EN      Mano KU   |   
„Iškeisk pamoką į paskaitą“ į Klaipėdos universitetą kvies nuo pirmoko iki dvyliktoko
08-03-2021

Kovo 22–26 dienomis Klaipėdos universitete jau septynioliktą kartą vyks projektas „Iškeisk pamoką į paskaitą”, per kurį mokiniai kviečiami trumpam tapti KU studentais ir daugiau sužinoti apie dominančias studijų programas. Pasak pedagogų ir pačių moksleivių, tai puiki proga „pasimatuoti“ specialybę prieš apsisprendžiant, ką studijuoti baigus mokyklą.

Daugiau nei 60 skirtingų mokslo krypčių paskaitų skaitys žymūs KU profesoriai, docentai, kiti savo sričių profesionalai. Paskaitų temos – nuo šokolado logistikos, medijų valdymo iki šiuolaikinių laivų ir plaukiojančių robotų. Visos paskaitos vyks nuotoliniu būdu.

Mokytojai kviečiami registruoti klases paskaitoms, registracija tęsis iki kovo 17-osios. Šių metų naujiena – paskaitos organizuojamos ne tik vyresniųjų klasių mokiniams, bet ir pradinukams bei šeštų-dvyliktų klasių mokiniams. Registruodamiesi atidžiai suveskite savo kontaktinius duomenis, kad būtų galima suderinti paskaitų laiką. Telefono numeris pasiteirauti 8 46 398 906, el. p. klaipedos-universitetas@ku.lt

REGISTRACIJA Į PAMOKAS