LT   |   EN      Mano KU   |   
Intensyvūs lietuvių kalbos kursai prasideda 2020-01-05
02-01-2020

Klaipėdos universitetas kviečia į Lietuvių kalbos ir kultūros žiemos akademiją! Užsiėmimai vyks pirmadieniais–penktadieniais po 4 auditorines valandas nuo 9:30 iki 13:00 su pertrauka. Kursai truks 4 savaites (galima mokytis ir tik pirmąsias 2 savaites). Galima dalyvauti tik kalbos mokymo programoje (tai ypač tinka vietiniams); kita vertus, intensyvi kalbos praktika glaudžiai siejama su kultūrine ir pramogine veikla: į kursus suvažiuos žmonių iš viso pasaulio ir vyks daug renginių – vakaronės, išvykos, ekskursijos.

Maloniai kviečiami visų lygių kitakalbiai. Mokymai vyks skirtingo lygio grupėse – nuo pradedančiųjų iki laisvai kalbančiųjų. Sėkmingai baigusiems kursus išduodama universitetinė pažyma ir suteikiami 8 europiniai studijų kreditai (tai aktualu studentams ar ketinantiems studijuoti).

Kursų kaina priklauso nuo pasirinkto varianto; šią žiemą kaina ypač sumažinta. Dalyvaujantiems kursuose ne pirmą kartą taikoma 50 proc. nuolaida. Daugiau informacijos apie tai rasite https://www.ku.lt/studies/lithuanian-language-and-culture-courses/lithuanian-language-and-culture-winter-academy/

Kreiptis iki 2020 m. sausio 4 d. 20:00 adresu polyglosia@gmail.com (žinutės tema „ŽIEMOS KURSAI“).