LT   |   EN      Mano KU   |   
Į „Klaipėdos švyturio ateities“ stipendiją pretenduoja Klaipėdos universiteto atstovai
01-07-2020
Jau septintą kartą „Švyturys-Utenos alus“ kviečia rinkti aktyvų ir talentingą jaunąjį Klaipėdos krašto gyventoją, kuriam bus įteikta 4000 Eur „Klaipėdos švyturio ateities“ stipendija. Šiemet į ją pretenduoja Klaipėdos universiteto studentai, absolventai ar mokslo darbuotojai. Palaikykime!

Už pasiūlytus kandidatus  galima balsuoti dienraščio „Vakarų ekspresas“ „Facebook“ paskyroje ir dienraštyje spausdinamais popieriniais kuponais. Už pateiktas kandidatūras bus galima balsuoti iki liepos 5 d. 23.59 val. Sumuojant balsavimo rezultatus vienas popierinis kuponas prilygs 10 internetinių balsų. Penki daugiausiai klaipėdiečių balsų surinkę kandidatai pateks į finalinį etapą. Visi konkurso finalininkai bus pristatyti vertinimo komisijai ir skaitytojams dienraštyje ir portale. Už juos bus galima balsuoti nuo liepos 7 iki liepos 17 d. Galutinį žodį tars komisija, atsižvelgusi į klaipėdiečių palaikymą.

Stipendijos tikslas – skatinti aktyvius 20–35 metų amžiaus Klaipėdos miesto ir rajono bendruomenių narius, iniciatyvius visuomenininkus, jaunuosius menininkus, mokslininkus, perspektyvius sportininkus ir kitus jaunus žmones, kuriems svarbu Klaipėdos miesto ir viso krašto gražinimas, aplinkosaugos, tvarumo skatinimas, jūrinio gyvenimo vystymas, naujų tradicijų kūrimas. Komisija nuspręs, kuris jaunasis talentas bus paskatintas jau septintąja 4 000 eurų dydžio „Klaipėdos švyturio ateities“ stipendija.

Kviečiame aktyviai balsuoti ir palaikyti jaunuosius talentus!

Jevgenij Iamščikov

Klaipėdos universiteto gamybos inžinerijos magistrantūros studijų programos studentas. Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultete 2 metus konstruoja suslėgtu oru varomą pneumobilį, su juo atstovauja Lietuvai tarptautinėse varžybose, moksleivius moko 3D modeliavimo, kompiuterių surinkimo, elektronikos pagrindų.

Balsuoti galite čia. 

Martynas Sprogys 

Klaipėdos universiteto elektros inžinerijos absolventas, dirba projektuojant klaipėdietišką elektrinį autobusą „Dancer”.

Balsuoti galite čia.

Samanta Savickaitė

Aktyvi savanorė įvairiose organizacijose, Klaipėdos universiteto vadybos krypties jungtinės doktorantūros studentė, pirmoji Lietuvoje onkologijos atvejo vadybininkė, domisi personalizuota psichosocialine pagalba onkologiniams ligoniams.

Balsuoti galite čia.

Samanta Štraupaitė

Klaipėdos universiteto magistrantė, jaunoji mokslininkė, kurianti darbo vietas jaunimui iš užsienio ir padedanti jiems įsidarbinti Klaipėdos mieste. Savanoriauja priimant tarptautinius studentus Klaipėdos mieste, „Choose Klaipėda“ ambasadorė.

Balsuoti galite čia.

Sara Pavlova

Klaipėdą pamilusi makedonė, padėjusi įkurti socialinę iniciatyvą „Draugas draugui“, Klaipėdos senamiesčio Rotary klubo ir
Klaipėdos tarptautinio Rotaract klubo narė, taip pat savo gyvenimo neįsivaizduoja be Miesto Bažnyčios. Šiuo metu studijuoja magistro studijas Klaipėdos universitete.

Balsuoti galite čia.

Žilvinas Kryževičius

Startuolio MB „Inovtechna“ įkūrėjas, Klaipėdos universiteto mokslo darbuotojas ir dėstytojas, su kolegomis vykdo tyrimus, kurių tikslas pagaminti alternatyvius degalus iš įvairių atliekų. Stengiasi moksline veikla sudominti Klaipėdos miesto ir apskrities moksleivius.

Balsuoti galite čia.

Audrius Paulauskas

Aktyvus savanoris įvairiose organizacijose, baigęs Hidrologijos ir okeanografijos studijas dirba Aplinkos apsaugos agentūros aplinkos tyrimų departamento Vakarų Lietuvos aplinkos tyrimų skyriuje. — su Audrius Paulauskas.

Balsuoti galite čia.