LT   |   EN      Mano KU   |   
HUMF Pedagogikos katedra įsijungė į tarptautinį projektą „Daugiakultūrinio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo metodų modernizavimas“
16-06-2016

Klaipėdos universiteto  Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakulteto Pedagogikos katedra įsijungė į tarptautinį projektą „Daugiakultūrinio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo metodų modernizavimas“.

Projekto vykdytojas: Valstybės institucijų kalbų centras.  Partneriai: Klaipėdos universitetas,  Bergeno aukštoji mokykla, Norvegija;  Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras,  vaikų darželiai „Saulės gojus“ ir „Varpelis“.

Projektas finansuojamas 2009–2014 Europos ekonominės erdvės  (EEE) finansinio mechanizmo lėšomis pagal LT08 „EEE Stipendijų programą“. Paraiškos numeris: EEE-LT08-ŠMM-01-K-02-006.

Projekto tikslas – prisidėti prie ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo kokybės gerinimo, modernizuojant daugiakultūrinio ugdymo metodus. Projekto metu numatoma parengti  gerosios praktikos vadovą (rekomendacijas), skirtą pedagogams, kuris bus platinamas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose.

Daugiau informacijos galima rasti čia.