LT   |   EN      Mano KU   |   
„Global Event Awards“ apdovanojimą pelnęs dėstytojas iš Jungtinės Karalystės skaitė paskaitą Klaipėdos universitete
27-09-2018

Pasaulinės turizmo dienos išvakarėse Klaipėdos universiteto Rekreacijos ir turizmo katedra universiteto studentams bei dėstytojams surengė paskaitą tema „Verslo renginių turizmas (MICE)“. Pasaulyje MICE sparčiai populiarėja – tai naujos karjeros galimybės jauniems specialistams.

Paskaitą skaitė dr. Robas Davidsonas iš Jungtinės Karalystės, aktyviai bendradarbiaujantis su Rekreacijos ir turizmo katedra ir jau ne pirmą kartą Klaipėdos universitete besidalijantis savo žiniomis bei patirtimi.

„Džiaugiamės galimybe didinti mokslo ir studijų tarptautiškumą. Komunikacija, bendradarbiavimas, dalijimasis žiniomis ir patirtimi su užsienio šalių mokslininkais bei praktikais turizmo ir rekreacijos srityje, jų pakvietimas įsitraukti į studijų procesą yra tie esminiai dalykai, kuriuos stengiamės įgyvendinti“, – kalbėjo Rekreacijos ir turizmo katedros vedėja prof. dr. Diana Šaparnienė.

Dr. Robas Davidsonas yra „MICE Knowledge“ ekspertas, įmonės, teikiančios konsultacijos paslaugas MICE atstovams visame pasaulyje, vykdomasis direktorius, aktyviai publikuojantis straipsnius ir knygas verslo turizmo temomis (viena paskutiniųjų – „Marketing Destinations and Venues for Conferences“), rašantis leidiniui „Conference News“. 2016 m. „Global Event Awards“ apdovanojimų teikimo ceremonijoje jis apdovanotas kaip geriausias konferencijos pranešėjas, 2017 m. „IBTM World“ parodoje jam įteiktas gyvenimo pasiekimų apdovanojimas.

Svečias klausytojams pristatė naujausias MICE turizmo tendencijas ir organizavimo subtilybes, šiame kontekste akcentavo globalizacijos, skaitmenizacijos, skirtingų kartų poreikius, atsakė į auditorijos pateiktus klausimus. Dr. Robas Davidsonas planuoja atvykti dar kartą šių metų spalio viduryje ir vėl susitikti su universiteto bendruomene. Paskaitos klausytojai pasidžiaugė lektoriaus profesionalumu, šiltu ir nuoširdžiu bendravimu su auditorija, puikiu humoro jausmu.