LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
Geriausios humanitarinių ir socialinių mokslų disertacijos nugalėtoja – dr. Raimonda Nabažaitė

Šiandien Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo geriausių 2016 metų mokslinių disertacijų autorius ir pasveikino visą Lietuvos mokslininkų bendruomenę su Pasauline mokslo diena. Prezidentė pabrėžė, kad mokslas yra ta sritis, pagal kurią sprendžiama apie kiekvienos valstybės pasiektą pažangą, o Lietuvos ateitis ir pažanga yra būtent jaunų ir kūrybingų žmonių rankose.

Sveikiname Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto jaunesniąją mokslo darbuotoją dr. Raimondą Nabažaitę, gavus geriausios humanitarinių ir socialinių mokslų srities disertacijos apdovanojimą. Disertacijos tema – ,,Vėlyvųjų viduramžių ir naujųjų laikų koklininkystė Klaipėdoje: tarp inovacijos ir kultūrinės tradicijos”, darbo vadovas – Prof. habil. dr. Vladas Žulkas.

Atsižvelgiant į mokslo ir inovacijų svarbą geriausių disertacijų konkursu siekiama skatinti doktorantus ruošti aukšto lygio disertacijas, kurios pelnytų pripažinimą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Konkursas vyksta vienuoliktus metus.

Daugiau informacijos

Nuotrauka ir informacija: Prezidentės spaudos tarnyba