LT   |   EN      Mano KU   |   
Gegužės 11-14 d. Mama nepadės. Sudorok stresą pats!
02-03-2021

Gegužės 11−14 dienomis Klaipėdos universitetas abiturientus kviečia rasti laiko pokalbiui su profesionaliu psichologu apie tai, kaip susidoroti su egzaminų stresu.

Mokslinių įrodymų, jog stresas veikia mūsų organizmą – daugybė: dėl jo tam tikros organizmo funkcijos gali net pagerėti – pvz., atmintis ir mąstymas, tačiau streso suvaldymas gali tapti tikru iššūkiu. Egzaminai – didelis išbandymas abiturientams, nes nuo jų priklauso ateities planai. „Stresas dažniausiai kyla dėl to, jog mokiniai suabejoja savo jėgomis. Išmokus valdyti stresą, didėja pasitikėjimas savimi, kaip ir galimybės lengviau įveikti iškylančius iššūkius“,– teigia su abiturientais bendrausianti psichologė Aurelija Ananjevaitė.

Tad jaunuoliai, norintys išvengti varginančio streso, kviečiami registruotis į keturių paskaitų ciklą baigiamųjų klasių moksleiviams „Mama nepadės. Sudorok stresą pats!“. Kiekvienoje iš paskaitų gausite trumpą ir aiškią informaciją apie emocijų valdymą, viešo kalbėjimo baimę, streso kontrolę prieš egzaminus, išgirsite psichologo patarimus, kaip pasirinkti ateities specialybę, kad ji teiktų džiaugsmą ir užtikrintų sėkmingą karjerą.

Registracija paskaitoms: https://www.ku.lt/moksleiviams/sudorok-stresa-pats/