LT   |   EN      Mano KU   |   
Europos parlamento nariai kvietė diskusijai apie ES žaliąjį kursą
03-09-2021

Diskusiją su kairiosioms politinėms jėgoms Europos parlamente atstovaujančiais politikais „ES žaliasis kursas: kaip Lietuvoje paspartinti ekologines inovacijas“ Klaipėdos universitete surengė Stepono Kairio fondas. Į fondo renginį, sutraukusį gausią auditoriją, atvyko Europos parlamento nariai Vilija Blinkevičiūtė ir Juozas Olekas bei buvęs Europos Komisijos narys, Pasaulinės sveikatos organizacijos atstovas Lietuvoje Vytenis Povilas Andriukaitis.

Sveikindama auditoriją Vilija Blinkevičiūtė pabrėžė, jog jos atstovaujama Lietuvos socialdemokratų partija ir kairiųjų politinių jėgų frakcija europarlamente, renka piliečių nuomones ir idėjas ne tik visam žemynui aktualia žaliosios politikos tema, bet ir socialinės bei ekologinės lygybės, Europos atsigavimo po pandemijos ir kitais paprastam žmogui reikšmingais klausimais. Europos parlamento narys Juozas Olekas pastebėjo, jog diskutuojant Klaipėdoje būtina paliesti ir mėlynosios ekonomikos, svarbios pajūrio kraštui, plėtros klausimus, Baltijos jūros ekologinės būklės problematiką bei galimus sprendimus.

Renginio svečius pasveikino KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.

EP narių diskusiją su visuomenės atstovais inicijavęs Stepono Kairio fondas su šiuo idėja keliauja per visą Lietuvą. Suplanuota net 15 pokalbių su visuomenės atstovais.