LT   |   EN      Mano KU   |   
Europos humanitarinių mokslų konferencijoje dalyvaus KU atstovė
11-09-2020

Patvirtinta Socialinių ir humanitarinių mokslo fakulteto Filolofijos katedros mokslo darbuotojos Kristinos Blockytės-Naujokės kandidatūra dalyvauti Europos humanitarinių mokslų konferencijoje, kuri turėtų vykti 2021 m. gegužės 48 d. Lisabonoje (Portugalija).

K. Blockytė-Naujokė Lituanistikos ir užsienio kalbų centre dėsto Lietuvių kalbos ir kultūros kursą užsieniečiams. Ji kaip humanitarė, etnologė sako neabejojanti, jog humanitariniai mokslai padeda žmogui pažinti save ir savo aplinką, suvokti savo egzistencijos prasmę, lūkesčius ir savo vietą pasaulyje.

Lietuvos mokslo taryba kasmet kviečia teikti jaunųjų mokslininkų ir doktorantų kandidatūras dalyvauti Europos humanitarinių mokslų konferencijoje (angl. European Humanities Conference, toliau EHC 2021).

2021 m. EHC siekia sukurti naują platformą Jaunimo forumą, kurio tikslas siūlyti idėjas ir teikti rekomendacijas dėl humanitarinių mokslų ateities

Pasirengimas diskusijoms prasidės nuotoliniu būdu 2020 m. spalio mėn. pradžioje. EHC 2021 dalyviai visų Europos šalių diskutuos apie artimiausio dvidešimtmečio humanitarinių mokslų tyrimų prioritetus, aptars bendradarbiavimo galimybes su potencialiais mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų partneriais užsienyje (daugiau informacijos rašto priede)