LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
„Emerson Innovation Day“ Klaipėdoje – naujausios technologijos iš arti

Pluoštas pramonės atstovams aktualiausių temų, technologinių sprendimų gausa interaktyvioje parodoje ir galimybė užduoti rūpimus klausimus užsienio ekspertams – visa tai balandžio 24 d. Klaipėdoje vyksiančioje „Emerson Innovation Day“. Pirmąsyk į Lietuvą tokiame formate žengiantis renginys lokaciją pasirinko atsižvelgus į išskirtinę pramonės, ypač, sunkiosios, reikšmę uostamiestyje.  

„Emerson Innovation Day“ – ne tik dalijimosi informacija ir praktiniais pavyzdžiais iš įvairių Vakarų Europos šalių platforma, bet ir erdvė vertingiems kontaktams bei diskusijoms, kurios gali suteikti impulsą naujoms idėjoms. Tarptautinės kompanijos „Emerson“ organizuojama „Emerson Innovation Day“ jau yra aplankiusi daugelį didžiųjų Vakarų Europos miestų. Pernai ji didelio susidomėjimo sulaukė Rygoje.

„Vertinant programos ir pranešėjų „svorį“ renginys Baltijos šalyse turbūt neturi analogų. Pasiruošimui kaskart skiriama daug laiko, kruopščiai atrenkamos temos, atspindinčios aktualiausias pramonės vystymosi tendencijas ir „Industrijos 4.0“ procesus. Iš įvairių Europos šalių atvykstantys pranešėjai turinį papildo vertingomis įžvalgomis ir gausiais praktiniais pavyzdžiais iš užsienio įmonių“, – akcentavo „Emerson Automation Solutions“ direktorius Baltijos šalims Algirdas Čebatorius.

Klaipėdoje vyksiantis renginys įtrauks ne vien įmones, su automatizacijos ir inžineriniais sprendimais kasdieniame darbe susiduriančius specialistus, bet ir akademinį jaunimą. „Universiteto studentams „Emerson“ pavadinimas puikiai žinomas – kompanija tapo pirmąja KU verslo inkubatoriuje įkurto SGD kompetencijų centro mecenate, padovanojusia vertingos įrangos. Drauge su  universitetu ji aktyviai dalyvauja įgyvendinant ir technologinius SGD projektus. „Emerson Innovation Day“ sustiprins jau užsimezgusius bendradarbiavimo ryšius ir praturtins visą Vakarų Lietuvos inovacijų ekosistemą“, – kalbėjo Lietuvos SGD klasterio veiklą koordinuojančio Klaipėdos mokslo ir technologijų parko Plėtros vadovas Andrius Sutnikas.

„Emerson Innovation Day“ Klaipėdos universiteto Aula Magna erdvėse pakvies į dvi vienu metu vyksiančias sesijas. Viena jų apims sprendimus gamybinio sandėliavimo srityse:  nuo produktų sandėliavimo apskaitos gamyklose ar krovos terminaluose – iki procesų saugumą užtikrinančios įrangos bei inovatyvaus objektų valdymo. Kita sesija bus skirta efektyviam technologinės įrangos panaudojimui pritaikant įvairias monitoringo sistemas, kurios įgalina itin veiksmingai planuoti įrenginių priežiūros procesus, o taip pat sumažinti energijos sąnaudas.

Renginys taip pat suteiks galimybę susipažinti su išskirtiniais „Emerson Automation Solutions“ technologiniais sprendimais, kurių pristatymo forma stipriai pranoks ekspozicijos rėmus. Siekiant atskleisti kiekvienos sistemos kompleksiškumą ir ypatumus, jas įkūnys veikiančios mini instaliacijos.

Organizatoriai jau kviečia suskubti registruotis bei susipažinti su išsamia renginio programa.