LT   |   EN      Mano KU   |   
Duris atvers Klaipėdos universiteto koplyčia
18-10-2018

Savo vizitu Klaipėdos universitetą (KU) pagerbė Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčios vyskupas dr(hc). Mindaugas Sabutis. Kartu į susitikimą su laikinai KU rektoriaus pareigas einančiu prof. dr. Artūru Razbadausku bei rektoriaus patarėja Elida Mantulova atvyko ir kunigas doc. habl. dr. Darius Petkūnas bei politikė, Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narė Lilija Petraitienė.

Susitikime buvo aptarta KU koplyčios situacija bei universiteto atstovų noras, jog ši erdvė ir vėl būtų atverta visuomenei.

„Universitete organizuojamos ne tik mokslinės konferencijos, bet ir kiti renginiai, skirti ne tik universiteto bendruomenei, bet ir miestiečiams. Manome, jog universiteto koplyčioje galėtų būti rengiamos ne tik pamaldos, bet ir klasikinės muzikos koncertai, knygų pristatymai, filosofiniai pokalbiai ar muzikos terapijos, kurias jau vykdo KU Sveikatos mokslų fakultetas. Tad kviečiame ir Jus dalintis mintimis, kaip dar galėtume bendradarbiauti, kalbant apie veiklą koplyčioje “, – diskusijai kvietė prof. dr. Artūras Razbadauskas.

Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčios vyskupo dr (hc). Mindaugo Sabučio nuomone, nėra nieko blogiau, nei užrakintos koplyčios ar bažnyčios durys.

„Gerai, kad siekiate atverti koplyčią bendruomenei. Sveikinam su ryžtu ir palaikom. Man asmeniškai ši vieta kelia daug sentimentų, nes dalyvavau koplyčios atsidarymo pradžioje.

Galime kalbėti apie mūsų, Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčios organizuojamus akademinius renginius. Dalis jų galėtų vykti ir KU koplyčioje. Turime įdomių kontaktų – ir politikų, ir architektų, ir kariuomenės žmonių“, – sakė vyskupas dr (hc) Mindaugas Sabutis.