LT   |   EN      Mano KU   |   
Dėmesio studentams: kviečiame dalyvauti konkurse!
26-09-2018

Mes žinome, kad Klaipėdos universitete – ne vienas talentingas ir kūrybingas studentas. Tad leisk savo super talentui skleistis ir tave nunešti į konkurso „Šimtmečio talentas” nugalėtojo kėdę!

Talentų konkurso atrankų turas vyks Klaipėdos valstybinėje kolegijoje 2018 m. spalio 10 d. Tikslus renginio laikas bus praneštas asmeniškai, kiekvienam, užpildžiusiam anketą. Šią galima rasti Klaipėdos valstybinės kolegijos tinklapyje www.kvk.lt bei „Facebook“ paskyroje. Užpildyti anketą būtina iki 2018 m. spalio 5 d.

Konkurse gali dalyvauti visi Klaipėdos miesto aukštųjų mokyklų studentai, parengę 3 min trukmės bet kokio žanro pasirodymą. Renginio organizatoriai parūpina visą reikiamą garso ir šviesos aparatūrą, išskyrus specialius efektus.

Techninė repeticija suplanuota 2018 m. lapkričio 14 d. 15.30 val Klaipėdos koncertų salėje, kaip ir baigiamasis talentų konkursas, kuris vyks 2018 m. lapkričio 14 d. 18.00 val.

Vertinimo komisiją sudarys 5 skirtingų meno sričių atstovai. Šie išrinks 4 nominacijų nugalėtojus, o renginio žiūrovai turės galimybę išrinkti „Publikos numylėtinį“.

Komisija, vertindama pasirodymą, atsižvelgs į pasirodymo originalumą, profesionalumą, teatrališkumą ir lietuviškumą. Rekomenduotina, kad konkurso dalyvių repertuarą pagal galimybes sudarytų lietuvių liaudies, lietuvių autorių kūryba, pasirodyme atsispindėtų sąsajos su Lietuvos šimtmečio minėjimu.

Visiems konkurso dalyviams bus įteikti padėkos raštai ir simbolinės atminimo dovanėlės. Geriausiai konkurse pasirodę atlikėjai/grupės bus apdovanoti  nominacijomis, rėmėjų prizais.

Renginį organizuoja Klaipėdos valstybinė kolegija, renginio koordinatorius ir projekto vadovas -viešųjų ryšių skyriaus kultūros ir meno specialistas Jonas Kavaliauskas, tel. nr. 8 67435177, el. p. j.kavaliauskas@kvk.lt