LT   |   EN      Mano KU   |   
Dalinsis krevečių auginimo technologijomis
18-04-2019

Lietuviai siekia perimti žinias ir technologijas, įgalinančias didesnį akvakultūros industrijos konkurencingumą, bei efektyviai panaudoti turimus geoterminius resursus. Šiuo tikslu pernai Klaipėdoje veiklą pradėjo eksperimentinė bazė, skirta pramoniniam krevečių auginimui.

Eksperimentinės bazės įkūrimu Klaipėdos universiteto (KU) verslo inkubatoriaus patalpose rūpinosi ir jos veiklą talkinant KU mokslininkams prižiūri Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, drauge su partneriais iš užsienio dalyvaujantis projekte „InnoAquaTech“.

Eksperimentui sėkmingai pasiekus finalinį etapą Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas akvakultūros sektoriaus bei akademinės bendruomenės atstovus balandžio 26 d., penktadienį, kviečia į teorinį-praktinį seminarą “Inovacijos akvakultūroje:  krevečių auginimo technologijos”. Renginio metu žiniomis, praktine patirtimi bei įžvalgomis apie krevečių auginimo perspektyvas dalinsis prof. dr. Bela H. Buck iš Vokietijos, drauge su KMTP bei KU Klaipėdoje kūręs eksperimentinę sistemą.

Daugiau informacijos apie renginį rasite paspaudę čia.