LT   |   EN      Mano KU   |   
Baigėsi projektas „Iškeisk pamoką į paskaitą“
11-04-2016

Baigėsi projektas „Iškeisk pamoką į paskaitą“ sukvietęs šimtus Klaipėdos mokyklų moksleivių.

Visą savaitę mokiniai ne tik kartu su studentais lankėsi paskaitose, bet taip pat turėjo galimybę pasikviesti dėstytojus į savo mokyklą. Apie Klaipėdos uosto plėtrą Laivininkų mokykloje paskaitą vedė Vytautas Paulauskas, apie nusikaltimų geografiją Klaipėdos mieste – Eduardas Spiriajevas, taip pat mokyklose lankėsi Indrė Būtienė bei kiti dėstytojai.

Iš paskaitų, vykusių Universitete, daugiausia dėmesio sulaukė scenos kalbos, Didžiosios Britanijos istorijos ir kultūros, žemėlapių sudarymo su GIS, skaitmeninių medijų bei fotografinio vaizdo estetikos paskaitos. Tiksliųjų mokslų atstovai daugiausia domėjosi robotų bei laivo sandaros paskaitomis. Mokiniai, kurie savo ateitį žada sieti su fiziniais mokslais, rinkosi neorganinės chemijos, varliagyvių sandaros ir anatomijos paskaitas bei laboratorinius darbus.

Klaipėdos technologijų mokymo centro mokinės Eglė, Deimantė ir Erika džiaugėsi įdomiomis skaitmeninių medijų, fotografinio vaizdo estetikos paskaitomis bei Modernaus gyvenamojo būsto projektu. Merginos teigė, kad projektas „Iškeisk pamoką į paskaitą“ aktualus ir ketina dalyvauti kitąmet.