LT   |   EN      Mano KU   |   
Atrankos Erasmus+ praktikos stipendijų konkursas, po studijų baigimo, norintiems vykti į tarptautinę praktiką
23-05-2017

Atrankos Erasmus+ praktikos stipendijų konkursas, po studijų baigimo, norintiems vykti į tarptautinę praktiką

Klaipėdos universiteto 2017 m. paskutinių kursų (bakalauro, magistro, doktorantūros studijų) studentai kviečiami dalyvauti atrankoje Erasmus+ Absolventų praktikai po studijų baigimo atlikti.

Norintys vykti į absolvento praktiką, iki 2017 m. birželio 9 d. turi pateikti užpildytą Erasmus+ praktikos paraišką ir atsiųsti el. paštu inga.anulyte@ku.lt. Neturintys praktikos vietos ją galės susirasti vėliau, po paraiškos pridavimo.

Atrinkti studentai turės galimybę pasinaudoti „Patirties partnerių” mobilumo konsorciumo paslaugomis ieškant praktikos vietos. „Patirties partneriai” sudaro galimybę studentams atlikti praktiką daugiau nei 100 tarptautinių partnerių tinkle, tarp jų ir tarpvyriausybinėse organizacijose (UNWTO, UNICRI, IOM, OTIF, UNIDROIT, UNSSC, UNHCR, NATO, OSCE). Lietuvos studentus praktikai pasiruošę priimti ir tokios garsios įmonės kaip Microsoft, ERGO, Ernst&Young, Rothschild bank, Česká spořitelna, Novo Nordisk ir kitos. Praktika gali būti atliekama per vienerius metus nuo studijų baigimo. Absolventų praktika gali trukti nuo 2 iki 6 mėnesių, gali būti atliekama vienoje arba keliose organizacijose.

Konkurse atrinkti studentai įsipareigoja bendradarbiauti su „Patirties partneriais”, koreguoti savo CV ir motyvacinį laišką pagal pateiktas rekomendacijas, dalyvauti pokalbyje su Jūsų kandidatūra susidomėjusiomis kompanijomis bei iškart informuoti, jei pasikeičia su praktika susiję planai (pvz., pradėjote dirbti ir į praktiką nebevažiuosite). Visos kitos sąlygos ir atrankos kriterijai yra tokie patys kaip pretenduojant į Erasmus+ praktiką studijų metu ar po studijų. Studentai su negalia ar specialiaisiais poreikiais gali gauti papildomą finansavimą.

Vietų skaičius ribotas!

Daugiau informacijos apie „Patirties partneriai“ programą ir praktikos vietas: www.partners4value.lt

Uždaro konkurso praktikos vietų prisijungimo duomenys universiteto studentams:
Vartotojas – ku
Slaptažodis – @Partners4ku893

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis ir paraišką teikti:

Ingai Anulytei, Studentų reikalų skyrius, H. Manto g. 84, Senatas, 107 kab. arba el. paštu inga.anulyte@ku.lt
Tel. 8 46 398 976

PARAIŠKA