LT   |   EN      Mano KU   |   
AQUAVIP vasaros mokykla kviečia registruotis dalyvius
21-04-2021

Akvakultūra – perspektyvūs technologiniai sprendimai, vystomi Pietų Baltijos regione, – RAS – krevetės – akvaponika – dumbliai

Gdansko universiteto (Lenkija) rengiama vasaros mokykla „AquaVIP Gdynia“, vyksianti gegužės 17–20 d. – tai internetinis kursas, skirtas studentams bei jauniems specialistams, dirbantiems akvakultūros sektoriuje. Mokymai sustiprins jau įgytas žinias bei įgūdžius, tuo pat metu praplėsdami ir šių tikslinių grupių karjeros galimybes. Dalyviams bus išduodami sertifikatai.

4 dienų trukmės kursas dalyvius ne tik supažindins su teorija, bet ir suteiks praktinių žinių apie šiuolaikines akvakultūros technologijas, inovacijas mėlynųjų biotechnologijų srityje. Kurso metu daugiausiai dėmesio bus skiriama inovatyvios akvakultūros situacijai Baltijos jūros regione apžvelgti, analizuojant faktus, esamas problemas, tendencijas, sprendimus, susijusius su recirkuliacinėmis akvakultūros sistemomis, akvaponika ir dumblių auginimo galimybėmis, vystomais produktais.

Susidomėjusieji kviečiami kreiptis iki balandžio 25 d. el. paštu b.dmochowska@ug.edu.pl

Organizatoriai trumpame laiške prašo nurodyti vardą, pavardę, atstovaujamą organizaciją bei trumpo pristatymo temą (5 min., žr. 3-os dienos programoje).

Išsami renginio programa, joje dalyvausiančių ekspertų pristatymai ir kita aktuali informacija ČIA

Gintauto Narvilo nuotrauka