LT   |   EN      Mano KU   |   
Apžvelgė Palangos miesto ir universiteto bendradarbiavimo kryptis
25-06-2020

Antradienį Klaipėdos universitete lankėsi Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus su kolegomis. Produktyvaus ir naudingo apsilankymo metu buvo pristatytos universiteto realijos ir plėtros galimybės.

KU rektorius A. Razbadauskas pristatė universiteto Jūrų tyrimų instituto laboratorijų korpusą bei Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutą.

Universiteto fakultetų dekanai apžvelgė galimas Palangos miesto savivaldybės ir Klaipėdos universiteto bendradarbiavimo kryptis rengiant pedagogus, sveikatos ir sveikatinimo bei kitų sričių specialistus.

„Moderni ir atsinaujinusi universiteto bazė daro didelį įspūdį. Rekomenduoju studentams rinktis specialybes Klaipėdos Universitete“- sako Š. Vaitkus.

Jis ypač žavėjosi tuo, kad universitetas priklauso Pažangiam Europos aukštųjų mokyklų konsorciumui „EU-CONEXUS“ (angl. European University for Smart Urban Coastal Sustainability), kuris studentams atvers dar daugiau galimybių.

Taip pat Palangos meras domėjosi STEAM centru, kuris prisidės prie jūros mokslų ir technologijų specialybių populiarinimo, Jūrinio slėnio idėjų realizavimo, Klaipėdos regiono prioritetinių – jūrinės, bio-ekonomikos, pažangios pramonės bei kūrybinės ir paslaugų industrijos, ekonominių sričių augimo. Ilgalaikėje perspektyvoje tikimasi, kad STEAM centrai taps svarbiu regionams reikalingų talentų pirminio ugdymo centru, kurio veiklos ilgaamžiškumą užtikrins tvari savivaldos, mokslo ir verslo partnerystė.