LT   |   EN      Mano KU   |
Apdovanoti geriausi KU sportininkai – iškovoti 8 medaliai

Klaipėdos universiteto (KU) sportininkai dalyvavo Suomijos, Estijos, Lietuvos, Latvijos (SELL) studentų žaidynėse. Klaipėdiečiai iškovojo 8 medalius: 2 aukso, 2 sidabro ir 4 bronzos.

Pagal iškovotų medalių skaičių KU užėmė 18 vietą.

KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas sportininkams įteikė medalius, o stalo teniso ir mini futbolo komandoms – ir prizines statulėles.

Šiemet KU komandą sudarė lengvosios atletikos, mini futbolo, tinklinio, graikų-romėnų imtynių, stalo teniso, badmintono, orientavimosi sporto šakų atstovai.

Lengvosios atletikos atstovas Benediktas Mickus tapo čempionu 800 metrų bėgimo rungtyje nuotolį įveikęs per 1.52,10 ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą. KU futbolo komanda, beveik kasmet kovojanti dėl SELL žaidynių medalių, po atkaklios kovos finale išplėšė aukso medalius!

Lengvosios atletikos atstovė Akvilė Gedminaitė iškovojo 2 vietą šuolio į aukštį rungtyje ir pakartojo savo asmeninį rekordą 1.65. O vaikinų stalo teniso komanda (Alfredas Udra, Tomas Mikutis, Tomas Sukauskas) nusileido tik pajėgiai Kinijos sportininkų komandai ir užėmė 2 vietą.

Lengvosios atletikos atstovė Vilmantė Gruodytė išplėšė du bronzos medalius: 1500 m distancijoje (5:04,04) ir 3000 m distancijoje (11:09,36). Stalo teniso atstovai Alfredas Udra ir Tomas Mikutis asmeninėse varžybose pasidalino 3 vietą.

KU imtyninkų komanda užėmė 4 vietą komandinėje įskaitoje.

Tomas Baracevičius svorio kategorijoje iki 67 kg užėmė 4 vietą.

Andrius Mažeika svorio kategorijoje iki 77 kg užėmė 5 vietą.

Airidas Danusevičius svorio kategorijoje iki 87 kg užėmė 3 vietą.

Dovydas Bušeckas svorio kategorijoje iki 87 kg užėmė 13 vietą.

Lukas Krasauskas svorio kategorijoje iki 97 kg užėmė 4 vietą (dėl traumos negalėjo kovoti dėl 3 vietos).

Orientavimosi sporto atstovė Viltė Čiapienė startavo sprinto distancijoje (3,2 km su 14 kontrolinių punktų) ir užėmė 12 vietą.

Lengvoji atletika:

Viltė Narbutaitytė – šuolis į tolį – 5 vieta (5,26).

Akvilė Gedminaitė – rutulio stūmimas – 8 vieta (11,21).

Aistė Noreikaitė – 100 barjerinis bėgimas – 5 vieta, rutilo stūmimas – 11 vieta.

Monika Noreikaitė – rutilo stūmimas – 10 vieta.