LT   |   EN      Mano KU   |   
Apdovanoti geriausi Klaipėdos universiteto sportininkai
03-12-2019

Pirmadienį (gruodžio 2 d.) Klaipėdos universitetas (KU) tradiciškai išrinko ir apdovanojo geriausius metų sportininkus. Šiemet geriausiojo vardas atiteko daugkartinei Lietuvos čempionei ir rekordininkei, pasaulio sunkiosios atletikos čempionate vietą tryliktuke išsikovojusiai Gintarei Bražaitei.

Algirdo Anankos ir Bronislavo Vyšniausko auklėtinė šių metų rugsėjo mėnesio pabaigoje Patajoje (Tailande) pasaulio suaugusiųjų sunkiosios atletikos čempionate iki 71 kg grupės varžybose išrovė 90 kg, išstūmė 110 kg bei B grupėje liko antra. Galutinėje rikiuotėje ji užėmė tryliktą vietą, o nuo geriausiųjų dešimtuko ją skyrė vos 4 kilogramai.

Antroje KU sportininkų dešimtuko pozicijoje įsitaisė sportinio ėjimo atstovė Monika Vaiciukevičiūtė, universiadoje iškovojusi dvyliktąją vietą, o Europos taurės varžybose užėmusi dešimtą, Lietuvos čempionate – trečią vietas.

Į geriausiųjų KU sportininkų trejetuką pateko bėgikas, Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos auklėtinis Benediktas Mickus, šiemet skynęs pergales ne tik Lietuvos čempionate bei Lietuvos lengvosios taurės varžybose, bet ir Baltijos šalių lengvosios atletikos čempionate, SELL žaidynėse, kitose tarptautinėse varžybose.

Į geriausiųjų KU sportininkų dešimtuką taip pat pateko Justas Beniušis (dviračių sportas), Erika Krūminaitė (lengvoji atletika – 400 m bėgimas), Lukas Krasauskas (imtynės), Dominykas Juškevičius (karatė kiokušin), Alfredas Udra (stalo tenisas), Gabrielė Marozaitė (karatė) ir Andrius Mažeika (imtynės).

„Galime tik pasidžiaugti, kad KU studijuoja žmonės, kurie universiteto vardą garsina ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėse varžybose. Didžiuojamės visais ir linkime nesustoti bei drąsiai siekti užsibrėžtų tikslų“, – sakė renginio organizatorė, Klaipėdos universiteto sporto klubo pirmininkė Genovaitė Avižonienė.