LT   |   EN      Mano KU   |   
Akademikui prof. dr. Vladui Žulkui suteiktas Palangos miesto Garbės piliečio vardas
04-04-2016

2016 m. balandžio 3 d. iškilmingame „Palangos dienos 2016“ renginyje Kurhauzo salėje Palangos miesto Garbės piliečio vardo regalijos buvo įteiktos Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto vyriausiajam mokslo darbuotojui, akademikui, profesoriui habil. dr. Vladui Žulkui. Garbės piliečio vardą Profesoriui 2015 m. liepos 2 d. suteikė Palangos miesto savivaldybės taryba sprendimu nr. T2-173 už Palangos miesto vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje savo darbais ir veikla, mokslo kultūros, visuomenės srityse, už svarų indėlį kuriant Palangos miesto gyventojų kultūrinę ir dvasinę gerovę.

Profesoriaus darbų svarbą, jo mokslinius pasiekimus, susijusius su Palangos miesto istorija, archeologija, povandenine archeologija, jūrinio paveldo išsaugojimu minėjo Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus, Ministro pirmininko A. Butkevičiaus patarėjas Antanas Vinkus, Seimo narys Pranas Žeimys, Lietuvos dailės muziejaus direktorius Romualdas Budrys ir kiti svečiai.

Prof. V. Žulkų su garbingu įvertinimu sveikino ir Klaipėdos universiteto Senato pirmininkas prof. dr. Kęstutis Dučinskas, BRIAI kolegų vardu – direktorė dr. Silva Pocytė.

Renginio dalyviai galėjo susipažinti su profesoriaus parašytomis knygomis ir kitais moksliniais darbais parodoje, kurią parengė KU BRIAI, bei pasigėrėti povandeninės archeologijos tyrimų akimirkomis, užfiksuotomis fotonuotraukose.

Nuoširdžiai sveikiname Akademiką, prof. habil. dr. Vladą Žulkų su Palangos miesto garbės piliečio vardo suteikimu ir linkime tolesnės mokslinės bei kūrybinės sėkmės.

BRIAI informacija