LT   |   EN      Mano KU   |   
Agnija Šeiko: „Ateities šokis nebus svetimas žmogaus prigimčiai“
17-05-2016

40 kandidatų iš viso pasaulio į vieną vietą – tokią atranką įveikusi šokėja, KU dėstytoja Agnija Sarulienė-Šeiko pradėjo choreografijos studijas Roterdamo šokio akademijoje.

Po studijų dėl mylimo žmogaus į gimtąją Klaipėdą grįžusios Agnijos gyvenimas buvo kupinas užsispyrimo ir sunkaus darbo siekiant užsibrėžto tikslo.

Nūdien žinoma menininkė, choreografė, pedagogė, dviejų Auksinių scenos kryžių laureatė prisipažįsta, kad šiuolaikinis šokis vis dėlto – didelių miestų menas.

 

Kaip Agnijai per 10 metų pavyko prisijaukinti gimtąjį uostamiestį, neturintį gilių kultūros tradicijų bei kodėl choreografės darbais dažniau mėgaujasi užsienio šalių publika?  Apie tai – naujoje laidoje „Įkvepianti sėkmė. Įdomių žmonių istorijos“.


Socialinis projektas „Įkvepianti sėkmė. Įdomių žmonių istorijos“ skirtas akademinei visuomenei, jauniems pradedantiems verslininkams, aktyviems visuomenės veikėjams ir visiems smalsiems žmonėms.

Projektą asmeninėmis lėšomis kuria klaipėdietis verslininkas ir visuomenininkas Kazys Paulikas. Projekto partneris – „Media Dia. Komunikacija verslui“.