LT   |   EN      Mano KU   |   
56-ojoje Tarptautinėje olimpinėje akademijos jaunimo sesijoje Lietuvą atstovavo KU studentė
29-06-2016

56-ojoje Tarptautinėje olimpinėje akademijos jaunimo sesijoje Lietuvą atstovavo KU studentė

Istoriniame vakarų Graikijos mieste – Olimpijoje, 2016 m. birželio 11–25 dienomis vyko 56-oji Tarptautinės olimpinės akademijos jaunimo sesija. Kiekvienais metais Lietuvos olimpinė akademija vykti į Tarptautinę olimpinę jaunimo sesiją deleguoja du Lietuvos atstovus. Šiais metais Lietuvai atstovavo KU Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakulteto Kūno kultūros katedros studentė Iveta Kaškevičiūtė.

Sesijos dalyviai aplankė Atėnus, Delfus, susipažino su olimpinių žaidynių ištakomis, olimpiniu švietimu, šiuolaikinėmis olimpinio sąjūdžio problemomis. Sesijos metu vyko iškilmingos atidarymo ir uždarymo ceremonijos, paskaitos ir diskusijos su dėstytojais, teminių klausimų analizavimas grupėse bei trumpas jų pristatymas. Po mokslinių užsiėmimų suorganizuota įvairių socialinių veiklų: filmų peržiūros, meno užsiėmimai (šokiai, dainavimas, piešimas), literatūros ir poezijos seminarai, ekskursijos į žymiausiais lankytinas vietas ir muziejus.

Sesijos metu neatsiejami buvo ir sporto užsiėmimai (krepšinis, tinklinis, futbolas, stalo ir lauko tenisas, lengvoji atletika). Rytą dalyviai pradėdavo mankšta (wushu, joga, fechtavimas, tekvondo ir t.t.).

Akimirkos iš 56-ios Tarptautinės olimpinės akademijos jaunimo sesijos.