LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
KU studentai mainų programai kviečiami ir į Azerbaidžano kraštą

Kai kurie Klaipėdos universiteto (KU) studentai turėjo galimybę dalyvauti profesorės iš Azerbaidžano naftos ir pramonės universiteto dr. Elviros Guseynovos (Elvira Guseynova) paskaitose.

„Tai vienas pirmųjų ir labai gilias tradicijas turintis universitetas, kitąmet švęsiantis savo 100-o metų veiklos sukaktį. Pagal studijų programas ir mokslinę veiklą jis artimas mūsų universitetui, tad iš jų pusės sulaukę iniciatyvos bendradarbiauti sutikome ir kartu parengėme paraišką projektui Erasmus+ KA107. Tai programa skirta bendradarbiavimui studijų srityje, tarp Europos sąjungos (ES) šalių ir kitų ne ES šalių universitetų.

Pagal minėta projektą, kartą metuose vienam semestrui vykdome studentų bei dėstytojų mainus. Tiesa, dėstytojai vyksta tik savaitei, o studentai – semestrui,“ – pasakojo KU doc. dr. Tatjana Paulauskienė.

Šiuo metu į Azerbaidžano universitetą pagal mainų programą vienam semestrui yra išvykusi KU studentė Monika Nikolajavė. Tai – naftos technologinių procesų studijų programos magistrantė.

„Esu viena iš jos dėstytojų ir galiu pasakyti, kad tai labai gabi ir talentinga studentė. Paskaitos dėstomos rusų kalba ir nedarome jai, kaip svečiui, jokių nuolaidų. Ji mokosi kartu su visa grupe, o jos rezultatai – patys geriausi,“ – dalijosi prof. dr. Elvira Guseynova.

Profesorė iš Azerbaidžano KU viešės savaitę ir skaitys chemijos inžinerijos ir naftos technologinių procesų paskaitas tiek bakalauro, tiek magistrantūros studentams.

Taip pat vizito metu vyksta susitikimai su KU vadovybe, dėstytojais, profesoriais ir ieškoma galimybių, kaip dar būtų galima plėsti universitetų bendradarbiavimą.