LT   |   EN      Mano KU   |   
KU miestelyje kuriamas medijų centras
20-03-2019

Praėjusiais metais šešios uostamiesčio aukštosios mokyklos pasirašė bendradarbiavimo ketinimų protokolą. Jame parašus padėjo Klaipėdos universiteto, Klaipėdos valstybinės kolegijos, LCC tarptautinio universiteto, Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos, Lietuvos verslo kolegijos ir Socialinių mokslų kolegijos vadovai bei Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Aukštosios mokyklos sutarė dėl bendrų jungtinių studijų programų inicijavimo, sutarčių dėl bendrų Klaipėdos miesto aukštųjų mokyklų tinklo (konsorciumo) projektų vykdymo inicijavimo. Taip pat dėl bendros veiklos aukštojo mokslo tinkle: mokslinių tyrimų, ugdymo ir bendros rinkodaros.

Šiuo bendradarbiavimu siekiama stiprinti ir populiarinti mokslinį potencialą numatytose Klaipėdos ekonominės plėtros strategijos kryptyse: jūrinės ekonomikos, bio ekonomikos, pažangios pramonės bei kūrybinės ir paslaugų ekonomikos.

Akademinės bendruomenės susivienijimu bei ryžtu dirbti kartu, siekiama, jog Klaipėda taptų geriausia vieta gyventi, studijuoti, dirbti ir investuoti Baltijos regione.

Sutartyje numatyta, kad aukštosios mokyklos gali inicijuoti ir plėtoti projektus nebūtinai visos kartu. Tad KU ir LCC tarptautinio universiteto vadovai imasi iniciatyvos ir, kovo 19 dieną, vykusiame susitikime aptarė galimo bendro medijų centro įkūrimą, KU miestelyje.

Anot Universitetų vadovų, tai būtų vieta, atvira visiems uostamiesčio studentams, jaunimui bei klaipėdiečiams. Medijų centre veiktų ne tik didelė biblioteka, bet ir kitos laisvalaikiui skirtos erdvės.