LT   |   EN      Mano KU   |   
17 tarptautinė sporto, fizinio aktyvumo ir sveikatos mokslų konferencija Malaizijoje
02-09-2015

2015 m. rugpjūčio 24−25 d. Kuala Lumpur (Malaizija) Kūno kultūros katedros docentė dr. Asta Šarkauskienė dalyvavo 17 tarptautinėje sporto, fizinio aktyvumo ir sveikatos mokslų konferencijoje (ICSEHS 2015: 17th International Conference on Sport, Exercise and Health Sciences). Konferencijos organizatoriai siekė sukviesti mokslininkus ir tyrėjus keistis ir dalintis patirtimi bei sporto, fizinio aktyvumo ir sveikatos mokslų tyrimų srities rezultatais.

Programoje buvo numatyta 117 pranešimų. Konferencijoje dalyvavo pranešėjai iš Azijos, Europos, Amerikos, Afrikos bei Okeanijos. Doc. dr. Asta Šarkauskienė skaitė pranešimą, kurio tema „The Influence of Non – Formal Physical Education Curriculum, Based on Olympic Pedagogy, for 11−13 Years Old Children Physical Development”. Konferencijos metu taip pat vyko tarpdisciplininis mokslininkų, praktikų ir pedagogų forumas sporto, fizinio aktyvumo ir sveikatos srityse. Buvo aptariamos naujovės, tendencijos, problemos ir jų sprendimo būdai, su kurias susiduriama šiose srityse.

Dalyvavimas pasauliniuose mokslo renginiuose labai reikšmingas. Konferencijos metu dėstytoja turėjo unikalią galimybę susipažinti su naujausiais mokslo darbais bei pristatyti savo mokslinių tyrimų rezultatus tarptautinei mokslo bendruomenei.