Klaipėdos universitetas glaudžiai bendradarbiauja su Valdosta valstybiniu universitetu (JAV). Vakar Socialinių mokslų fakultete lankėsi šio universiteto atstovai – profesorius Frank Anthony Barnas ir „Žiniasklaidos“ (Mass Media) studijų programos vadovė profesorė Marie Elliot.

DSC_3808

(Iš kairės) D. Janavičienė, F. Barnas, Marie Elliot, A. Bučinskas.
R. Gorodeckienės nuotr.

Su profesoriais iš JAV kalbėta apie galimybes plėsti bendradarbiavimą, aptartos idėjų realizavimo kryptys. Susitarta kitų studijų metų rudens semestre kviesti profesorių F. Barnas nuotoliniu būdu dėstyti magistrantūros studijų programos „Medijos ir komunikacija“ studentams, o 2015 metais JAV studentams organizuoti bendrus dokumentinės žurnalistikos praktinius užsiėmimus kartu su Klaipėdos universiteto studentais. Pagrindinis abipusio bendradarbiavimo siekis – sukurti jungtinę magistrantūros studijų programą „Medijos ir komunikacija“.

Šių studijų metų rudens semestre profesorius F. Barnas Klaipėdos universitete dėsto magistrantams ir žurnalistikos bakalaurams. Į Klaipėdą F. Barnas atvyko laimėjęs JAV Fullbright‘o stipendiją. Prieš išvykdamas iš Klaipėdos į JAV dėstytojas sutiko su pasiūlymu per kitą semestrą parengti „Jungtinių Amerikos Valstijų medijos“ kurso nuotolinių studijų variantą ir 2014-2015 mokslo metų rudens semestre jį dėstyti KU magistrantams, studijuojantiems medijas ir komunikaciją.

Susitarta iki 2013–2014 mokslo metų pabaigos parengti ir pasirašyti detalią tarpusavio bendradarbiavimo sutartį.

Daiva Janavičienė
Komunikacijų katedros vedėja

Viešoji įstaiga Klaipėdos universitetas, Herkaus Manto g. 84, 92294 Klaipėda
Tel. (8 46)  39 89 08, faks. (8 46)  39 89 99, el. p. klaipedos.universitetas@ku.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 211951150