Klaipėdos universiteto miestelis
Herkaus Manto g. 84
92294, Klaipėda
VI korpusas
Interneto svetainė: http://briai.ku.lt/

doc. dr. Silva Pocytė
Direktorė, Vyresnioji mokslo darbuotoja
Tel. (8 46)  39 88 04
El. paštas silva.pocyte@briai.ku.lt
Kab. nr. 225

Monika Stanišauskaitė / Asta Vitkienė
Administratorė
Tel. (8 46)  39 88 06
Faks. (8 46)  39 88 05
El. paštas briai@briai.ku.lt
Kab. nr. 224

doc. dr. Audronė Bliujienė
Vyriausioji mokslo darbuotoja
El. paštas audrone.bliujiene@gmail.com

prof. dr. Linas Daugnora
Vyriausiasis mokslo darbuotojas
El. paštas daugnora@lva.lt

prof. habil. dr. Algirdas Girininkas
Vyriausiasis mokslo darbuotojas
El. paštas sakaliske@gmail.com

Stephen Christopher Rowell, PhD (Cantab.)
Projekto vadovas; Vyriausiasis mokslo darbuotojas
El. paštas karunakalv@yahoo.co.uk

dr. Vykintas Vaitkevičius
Vyriausiasis mokslo darbuotojas
El. paštas vykintas.vaitkevicius@gmail.com

doc. dr. Vygantas Vareikis
Projekto vadovas; Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Tel. (8 46) 39 85 26
El. paštas vygantas.vareikis@gmail.com

akademikas, prof. habil. dr. Vladas Žulkus
Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Tel. (8 46)  39 85 27
El. paštas vladas.zulkus@ku.lt

doc. dr. Arūnė Liucija Arbušauskaitė
Vyresnioji mokslo darbuotoja
Tel. (8 46)  39 85 25
El. paštas arbusharune@gmail.com

doc. dr. Arūnas Baublys
Projekto vadovas; Vyresnysis mokslo darbuotojas
Tel. (8 46)  39 89 81
El. paštas arunas.baublys@gmail.com

dr. Vasilijus Safronovas
Vyresnysis mokslo darbuotojas
Tel. (8 46)  39 86 38
El. paštas safronovas@gmail.com

dr. Miglė Stančikaitė
Vyresnioji mokslo darbuotoja
El. paštas stancikaite@geo.lt

doc. dr. Nijolė Strakauskaitė
Vyresnioji mokslo darbuotoja
Tel. (8 46)  39 85 25
El. paštas nijole.strakauskaite@gmail.com

doc. dr. Vacys Vaivada
Vyresnysis mokslo darbuotojas
Tel. (8 46) 39 85 35
El. paštas vacys.vaivada@gmail.com

doc. dr. Gintautas Zabiela
Vyresnysis mokslo darbuotojas
El. paštas gzabiela@gmail.com

dr. Vytautas Jokubauskas
Mokslo darbuotojas
El. paštas: pilsotas@yahoo.com

dr. Roman Shiroukhov
Mokslo darbuotojas
El. paštas ramans@prusai.org

dr. Marius Ščavinskas
Mokslo darbuotojas
Tel. (8 46) 39 85 35
El. paštas scavinskas.marius@gmail.com

dr. Ernestas Vasiliauskas
Mokslo darbuotojas
El. paštas ernestas@inbox.lv

dr. Hektoras Vitkus
Mokslo darbuotojas
El. paštas hektoras.vitkus@gmail.com

mgr. Darius Barasa
Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Tel. (8 46) 39 85 35
El. paštas darius.barasa@gmail.com

mgr. Ieva Masiulienė
Jaunesnioji mokslo darbuotoja
El. paštas ieva.masiuliene@gmail.com

BRIAI archyvas
Tel. (8 46)  39 86 48

BRIAI biblioteka
vyr. bibliotekininkė Aušrinė Urbonavičienė
Tel. (8 46)  39 88 08

Kontaktai

Herkaus Manto g. 84
92294 Klaipėda
Tel. (8 46) 39 88 06
Faksas (8 46) 39 88 05
El. paštas briai@briai.ku.lt

Viešoji įstaiga Klaipėdos universitetas, Herkaus Manto g. 84, 92294 Klaipėda
Tel. (8 46)  39 89 08, faks. (8 46)  39 89 99, el. p. klaipedos.universitetas@ku.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 211951150