Klaipėdos universiteto miestelis
Herkaus Manto g. 84
92294, Klaipėda
VI korpusas
Interneto svetainė: http://briai.ku.lt/

doc. dr. Silva Pocytė
Direktorė, Vyresnioji mokslo darbuotoja
Tel. (8 46)  39 88 04
El. paštas silva.pocyte@briai.ku.lt
Kab. nr. 225

Monika Stanišauskaitė / Asta Vitkienė
Administratorė
Tel. (8 46)  39 88 06
Faks. (8 46)  39 88 05
El. paštas briai@briai.ku.lt
Kab. nr. 224

doc. dr. Audronė Bliujienė
Vyriausioji mokslo darbuotoja
El. paštas audrone.bliujiene@gmail.com

prof. dr. Linas Daugnora
Vyriausiasis mokslo darbuotojas; Bioarcheologijos laboratorijos vadovas
El. paštas linas.daugnora@briai.ku.lt

prof. habil. dr. Algirdas Girininkas
Vyriausiasis mokslo darbuotojas; Archeologinės medžiagos tyrimų laboratorijos vadovas
El. paštas sakaliske@gmail.com

Stephen Christopher Rowell, PhD (Cantab.)
Projekto vadovas; Vyriausiasis mokslo darbuotojas
El. paštas karunakalv@yahoo.co.uk

dr. Vykintas Vaitkevičius
Vyriausiasis mokslo darbuotojas
El. paštas vykintas.vaitkevicius@gmail.com

doc. dr. Vygantas Vareikis
Projekto vadovas; Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Tel. (8 46) 39 85 26
El. paštas vygantas.vareikis@gmail.com

akademikas, prof. habil. dr. Vladas Žulkus
Vyriausiasis mokslo darbuotojas; Povandeninės archeologijos centro vadovas
Tel. (8 46)  39 85 27
El. paštas vladas.zulkus@ku.lt

doc. dr. Arūnas Baublys
Projekto vadovas; Vyresnysis mokslo darbuotojas; Evangeliškosios teologijos centro direktorius
Tel. (8 46)  39 89 81
El. paštas arunas.baublys@gmail.com

dr. Vasilijus Safronovas
Projekto vadovas; Vyresnysis mokslo darbuotojas
Tel. (8 46)  39 86 38
El. paštas safronovas@gmail.com

dr. Miglė Stančikaitė
Vyresnioji mokslo darbuotoja
El. paštas stancikaite@geo.lt

doc. dr. Nijolė Strakauskaitė
Vyresnioji mokslo darbuotoja
El. paštas nijole.strakauskaite@gmail.com

doc. dr. Vacys Vaivada
Vyresnysis mokslo darbuotojas
Tel. (8 46) 39 85 35
El. paštas vacys.vaivada@gmail.com

doc. dr. Gintautas Zabiela
Vyresnysis mokslo darbuotojas
El. paštas gzabiela@gmail.com

dr. Vytautas Jokubauskas
Mokslo darbuotojas
Tel. (8 46)  39 85 25
El. paštas: pilsotas@yahoo.com

dr. Marius Ščavinskas
Mokslo darbuotojas
Tel. (8 46) 39 85 35
El. paštas scavinskas.marius@gmail.com

dr. Ernestas Vasiliauskas
Mokslo darbuotojas
El. paštas ernestas@inbox.lv

dr. Hektoras Vitkus
Mokslo darbuotojas
El. paštas hektoras.vitkus@gmail.com

mgr. Darius Barasa
Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Tel. (8 46) 39 85 35
El. paštas darius.barasa@gmail.com

mgr. Ieva Masiulienė
Jaunesnioji mokslo darbuotoja
El. paštas ieva.masiuliene@gmail.com

BRIAI archyvas
Tel. (8 46)  39 86 48

BRIAI biblioteka
vyr. bibliotekininkė Aušrinė Urbonavičienė
Tel. (8 46)  39 88 08
El. paštas ausrine.urbonaviciene@ku.lt

Kontaktai

Herkaus Manto g. 84
92294 Klaipėda
Tel. (8 46) 39 88 06
Faksas (8 46) 39 88 05
El. paštas briai@briai.ku.lt

Viešoji įstaiga Klaipėdos universitetas, Herkaus Manto g. 84, 92294 Klaipėda
Tel. (8 46)  39 89 08, faks. (8 46)  39 89 99, el. p. klaipedos.universitetas@ku.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 211951150